Шановний респонденте!

 Відділ аналізу даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища Головного управління статистики у Полтавській області з 15 січня по 13 лютого 2018 року проводить анкетне опитування респондентів з питань складання державного статистичного спостереження за формою № 6-сільрада (річна) Звіт про обєкти погосподарського обліку.

Запрошуємо Вас прийняти участь в анкетному опитуванні.

Результати цього анкетного опитування будуть оприлюднені у березні 2018 року на офіційному веб-сайті Головного управління статистики у Полтавській області (www.pl.ukrstat.gov.ua) в узагальненому вигляді.

Звертаємо увагу, що індивідуальні відповіді респондентів державних статистичних спостережень є конфіденційними.

 

 Як працювати з анкетою

Будь ласка, уважно ознайомтеся з анкетою та виберіть одну або кілька відповідей, які найбільш повно відображають Вашу думку з приводу поставленого запитання, та позначте їх V.

Прохання не пропускати жодного запитання анкети

та надати (надіслати) заповнену анкету до Головного управління статистики у Полтавській області за адресою: 36039, м. Полтава, вул. Пушкіна, 103, чи управлінь (відділів, секторів) статистики у районах (місті) Головного управління статистики у Полтавській області або електронною поштою – resp@pl.ukrstat.gov.ua не пізніше 13 лютого 2018 року.

У разі виникнення запитань щодо заповнення анкети Ви можете звернутися до відділу аналізу даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища за телефоном (0532) 52 79 70. 

 

Будемо вдячні Вам за надану інформацію!

Ми високо цінуємо Вашу думку та висловлюємо вдячність за співпрацю.

 

Анкета

 

Дата останньої модифікації: 12/01/2018