Шановний респонденте!

Відділ взаємодії з респондентами та роботи з постачальниками адміністративних даних Головного управління статистики у Полтавській області з 02 по 31 липня 2018 року проводить анкетне опитування з питань вивчення думки респондентів щодо ефективності їх взаємодії з органами державної статистики в ході проведення державних статистичних спостережень з метою виявлення шляхів оптимізації співпраці органів державної статистики з респондентами.

Запрошуємо Вас прийняти участь в анкетному опитуванні.

Результати цього анкетного опитування будуть оприлюднені у серпні 2018 року на офіційному веб-сайті Головного управління статистики у Полтавській області (www.pl.ukrstat.gov.ua) в узагальненому вигляді.

Звертаємо увагу, що індивідуальні відповіді респондентів державних статистичних спостережень є конфіденційними.

 

 Як працювати з анкетою

Будь ласка, уважно ознайомтеся з анкетою та виберіть одну або кілька відповідей, які найбільш повно відображають Вашу думку з приводу поставленого запитання, та позначте їх V.

 

Прохання не пропускати жодного запитання анкети

та надати (надіслати) заповнену анкету до Головного управління статистики у Полтавській області за адресою: 36039, м. Полтава, вул. Пушкіна, 103, кім. 4 або електронною поштою – resp@pl.ukrstat.gov.ua не пізніше 31 липня 2018 року.

У разі виникнення запитань щодо заповнення анкети Ви можете звернутися до відділу взаємодії з респондентами та роботи з постачальниками адміністративних даних за телефоном (0532) 56 19 72.

 

 

 Будемо вдячні Вам за надану інформацію!

Ми високо цінуємо Вашу думку та висловлюємо вдячність за співпрацю.

 

 

 Анкета

 

Дата останньої модифікації: 2/07/2018