Шановний респонденте!

Відділ аналізу даних соціальної статистики Головного управління статистики у Полтавській області з 02 по 31 липня 2018 року проводить анкетне опитування респондентів з питань складання форми державної статистичної звітності № 1-субсидії (місячна) “Звіт про надання населенню субсидій” з метою вивчення думки респондентів щодо складності її заповнення та зручності подання.

Запрошуємо Вас прийняти участь в анкетному опитуванні.

Результати цього анкетного опитування будуть оприлюднені у серпні 2018 року на офіційному веб-сайті Головного управління статистики у Полтавській області (www.pl.ukrstat.gov.ua) в узагальненому вигляді.

Звертаємо увагу, що індивідуальні відповіді респондентів державних статистичних спостережень є конфіденційними.

 

 Як працювати з анкетою

Будь ласка, уважно ознайомтеся з анкетою та виберіть одну або кілька відповідей, які найбільш повно відображають Вашу думку з приводу поставленого запитання, та позначте їх V.

 

Прохання не пропускати жодного запитання анкети

та надати (надіслати) заповнену анкету до Головного управління статистики у Полтавській області за адресою: 36039, м. Полтава, вул. Пушкіна, 103, кім. 4 або електронною поштою – resp@pl.ukrstat.gov.ua не пізніше 31 липня 2018 року.

У разі виникнення запитань щодо заповнення анкети Ви можете звернутися до відділу аналізу даних соціальної статистики за телефоном  (0532) 52 78 78.

 

 Будемо вдячні Вам за надану інформацію!

Ми високо цінуємо Вашу думку та висловлюємо вдячність за співпрацю.

 

 Анкета

 

Дата останньої модифікації: 2/07/2018