Шановний респонденте!

Відділ аналізу даних статистики торгівлі та енергетики Головного управління статистики у Полтавській області з 02 квітня по 02 травня 2018 року проводить анкетне опитування респондентів з питань складання форми державного статистичного спостереження № 9-ЗЕЗ (квартальна) Звіт про експорт (імпорт) послуг.

Запрошуємо Вас прийняти участь в анкетному опитуванні.

Результати цього анкетного опитування будуть оприлюднені у червні 2018 року на офіційному веб-сайті Головного управління статистики у Полтавській області (www.pl.ukrstat.gov.ua) в узагальненому вигляді.

Звертаємо увагу, що індивідуальні відповіді респондентів державних статистичних спостережень є конфіденційними.

 

 Як працювати з анкетою

Будь ласка, уважно ознайомтеся з анкетою та виберіть одну або кілька відповідей, які найбільш повно відображають Вашу думку з приводу поставленого запитання, та позначте їх V.

 

Прохання не пропускати жодного запитання анкети

та надати (надіслати) заповнену анкету до Головного управління статистики у Полтавській області за адресою: 36039, м. Полтава, вул. Пушкіна, 103 або електронною поштою – resp@pl.ukrstat.gov.ua не пізніше 02 травня 2018 року.

У разі виникнення запитань щодо заповнення анкети Ви можете звернутися до відділу аналізу даних статистики торгівлі та енергетики за телефоном (05322) 2 77 78.

 

 

Будемо вдячні Вам за надану інформацію!

Ми високо цінуємо Вашу думку та висловлюємо вдячність за співпрацю.

 

Анкета

 

Дата останньої модифікації: 2/04/2018