Архів

Інформація про стан роботи зі зверненнями громадян у І півріччі 2019 року

 

На виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” протягом І півріччя 2019 року Головним управлінням статистики проводилася відповідна робота щодо неухильного виконання норм Закону України “Про звернення громадян”, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмове звернення, особистий прийом та обов’язкове одержання обґрунтованої відповіді.

За звітний період до органів державної статистики області надійшло 22 звернення. Колективних, повторних звернень не було. Скарги, пропозиції та зауваження відсутні.

До Головного управління статистики надійшло 17 звернень, до відокремлених підрозділів – 5.

На особистий прийом до керівництва Головного управління статистики у І півріччі 2019 року громадяни не зверталися, до керівників відокремлених підрозділів звернулося 5 громадян.

Надходжень заяв, скарг, пропозицій громадян, надісланих до органів влади вищого рівня, у І півріччі 2019 року не було.

За І півріччя 2019 року від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС звернень не було, від інвалідів, пенсіонерів отримано 6 звернень.

Звернень від Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної праці, Героїв України та інвалідів Великої Вітчизняної війни не було.

Порушення строків, установлених законодавством, безпідставна передача розгляду звернень іншим органам влади, установам чи організаціям у Головному управлінні статистики відсутні.

Залишається популярним не тільки у громадян України, а громадян близького та далекого зарубіжжя офіційний вебсайт Головного управління статистики. Так, у І півріччі 2019 року на ньому зафіксовано 53,2 тис. відвідувань.

 

 

Дата останньої модифікації: 12/07/2019