Архів

Інформація про стан роботи зі зверненнями громадян у І кварталі 2022 року

 

На виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” протягом І кварталу 2022 року Головним управлінням статистики проводилася відповідна робота щодо неухильного виконання норм Закону України “Про звернення громадян”, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмове звернення, особистий прийом та обов’язкове одержання обґрунтованої відповіді.

За звітний період до Головного управління статистики надійшло 6 звернень. Колективних, повторних звернень не було. Скарги, пропозиції та зауваження відсутні.

На особистий прийом до керівництва Головного управління статистики у І кварталі 2022 року громадяни не зверталися.

Надходжень заяв, скарг, пропозицій громадян, надісланих до органів влади вищого рівня, у І кварталі 2022 року не було.

За І квартал 2022 року від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС звернень не було, від інвалідів, пенсіонерів отримано 2 звернення.

Звернень від Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної праці, Героїв України та інвалідів Великої Вітчизняної війни не було.

Порушення строків, установлених законодавством, безпідставна передача розгляду звернень іншим органам влади, установам чи організаціям у Головному управлінні статистики відсутні.

 

 

Дата останньої модифікації: 14/04/2022