Архів

Інформація про стан роботи зі зверненнями громадян у ІІІ кварталі 2018 року

 

На виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” протягом ІІІ кварталу 2018 року Головним управлінням статистики проводилася відповідна робота щодо неухильного виконання норм Закону України “Про звернення громадян”, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на письмове звернення, особистий прийом та обов’язкове одержання обґрунтованої відповіді.

За звітний період до органів державної статистики області надійшло 11 звернень. Колективних –2, повторних – 1 звернення. Скарги, пропозиції та зауваження відсутні.

До Головного управління статистики надійшло 8 звернень, до відокремлених підрозділів – 3.

На особистий прийом до керівництва Головного управління статистики у ІІІ кварталі 2018 року громадяни не зверталися, до керівників відокремлених підрозділів звернулося 3 громадянина.

Надходжень заяв, скарг, пропозицій громадян, надісланих до органів влади вищого рівня у ІІІ кварталі 2018 року не було.

За ІІІ квартал 2018 року від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС звернень не було, від інвалідів, пенсіонерів отримано 4 звернення.

Звернень від Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної праці, Героїв України та інвалідів Великої Вітчизняної війни не було.

Порушення строків, установлених законодавством, безпідставна передача розгляду звернень іншим органам влади, установам чи організаціям у Головному управлінні статистики відсутні.

Залишається популярним не тільки у громадян України, а й громадян близького та далекого зарубіжжя офіційний веб-сайт Головного управління статистики. Так, у ІІІ кварталі 2018 року на ньому зафіксовано 13,2 тис. відвідувань.

 

 

 

 

 

 

 

Дата останньої модифікації: 12/10/2018