Шановні респонденти!

 

У зв’язку з припиненням діяльності управлінь статистики у місті Кременчуці, Лубенському та Миргородському районах, відділів статистики у Гадяцькому, Глобинському, Карлівському, Кобеляцькому, Лохвицькому, Пирятинському, Хорольському районах, секторів статистики у Котелевському, Решетилівському, Чутівському районах Полтавської області з 01 січня 2020 року усі форми державної статистичної та фінансової звітності Вам пропонується подавати:

·     в електронному вигляді за допомогою:

- безкоштовного програмного забезпечення “Кабінет респондента”;

- комерційного програмного забезпечення (детальна інформація розміщена у розділі “Електронна звітність”).

·      на паперових носіях до Центру обслуговування респондентів “Єдине вікно” Головного управління статистики у Полтавській області за адресою: 36039, м. Полтава, вул. Пушкіна, 103, кім. 3; тел.: (0532) 56-18-47, 56-19-62.

 

Перелік форм державних статистичних спостережень, за якими повинно звітувати підприємство у поточному році, можна отримати у сервісі “Пошук за кодом ЄДРПОУ”.

Бланки форм державних статистичних спостережень, інструкції (роз’яснення) щодо їх заповнення представлені у рубриці “Альбом форм державних статистичних спостережень”.

Терміни подання форм статистичної та фінансової звітності представлені у рубриці “Календар подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності”.

 

Звертаємо увагу, що отримати відомості з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України по Полтавській області можна в Головному управлінні статистики у Полтавській області. Довідкова інформація за тел.: (0532) 56-17-62.

 

Дякуємо за порозуміння та подальшу співпрацю!