Замовлення статистичної інформації

 

Статистична інформація, розміщена на офіційному вебсайті Головного управління статистики є доступною та відкритою для всіх користувачів без будь-яких обмежень. Для отримання цієї інформації не потрібний спеціальний дозвіл, але у разі її використання з метою подальшого поширення користувачами обовязково необхідно робити посилання на джерело отримання даних – “За даними Головного управління статистики у Полтавській області”.

Головне управління статистики здійснює опрацювання значного обсягу інформації щодо соціально-економічного становища, як в цілому по області, так і по районах та містах області. На базі узагальненої інформації готуються статистичні збірники, бюлетені та економічні доповіді.

Ознайомитись зі статистичними виданнями, перелік та короткий зміст яких наведені у розділі “Публікації” офіційного вебсайту управління, та придбати іншу статистичну інформацію на платній основі можна у відділі поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю Головного управління статистики.

Надання статистичної інформації на платній основі органами державної статистики здійснюється на підставі статті 24 Закону України “Про державну статистику” та Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі” від 8 листопада 2000 року № 1659.

Відповідно до цього Головне управління статистики у Полтавській області надає наступні види послуг:

– розповсюдження статистичної інформації на паперових та електронних носіях: статистичних бюлетенів, збірників, щорічника тощо;

– підготовка статистичних оглядів, довідок, економічних та експрес-доповідей за тематичними запитами;

– проведення спеціально організованих обстежень, які включають збирання, оброблення та аналіз інформації (на замовлення);

– консультаційно-методичні послуги з питань складання статистичної та фінансової звітності;

– надання відомостей з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ), які не є конфіденційною інформацією.

 

Контакти:

 

Адреса: 36039, м. Полтава, вул. Пушкіна, 103, кімн. 401

Телефон: (0532) 52-08-21, (0532) 50-23-56

Електронна пошта: polgus@pl.ukrstat.gov.ua

                             zved@pl.ukrstat.gov.ua

 

Реквізити для оплати:

 

Одержувач: Головне управління статистики у Полтавській області

Розрахунковий рахунок: UA648201720313241003201005405

Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ

Код ЄДРПОУ: 02361892

Код доходу: 25010100

Свідоцтво №  23880403

 

 

Дата останньої модифікації: 15/01/2020